Člen terénní pracovní skupiny projektu NPO - POPFK "Nastavení procesů vedoucích k likvidaci vybraných druhů invazivních rostlin"

Vrchlabí

popis pracovní pozice:

Pracovní skupina se bude skládat ze tří sezonních zaměstnanců

Náplň práce:

  • likvidace invazivních druhů rostlin na území obcí Pec pod Sněžkou, Velká a Malá Úpa
  • mechanická likvidace (převážně) - vykopávání, vytrhávání, seč kosou nebo křovinořezem
  • chemická likvidace – herbicidy, injektáž
  • hrabání, stahování hmoty
  • další potřebné práce obdobného typu ve prospěch horského hospodaření

Požadavky:

  • praxe v dělnických profesích, při pracích v lese či zemědělství
  • dobrý zdravotní stav bez omezení
  • fyzická zdatnost pro práci v náročných horských klimatických podmínkách, sklonité svahy, vysoký podíl ruční práce
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • morální a občanská bezúhonnost

Výhodou:

  • osvědčení pro používání přípravků na ochranu rostlin v rámci údržby veřejných prostor, popř. dalšího nakládání dle vyhlášky č. 206/2012 Sb. v platném znění, o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky
  • profesní průkaz nebo doklad o absolvování kursu v náležitém rozsahu pro obsluhu přenosné řetězové motorové pily, skupiny do 15 cm a křovinořezu
  • znalost území Krkonoš

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení na základě splněných požadavků, délky praxe a dosaženého vzdělání dle NV č. 341/2017 Sb., v platném znění, platné pro zaměstnance uvedené v §5 odst. 1, platová třída 5 + osobní ohodnocení dle kvality odvedené práce
  • pracovní úvazek 1
  • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou
  • pestrá pracovní náplň v oblasti ochrany přírody a krajiny národního parku
  • výhody zaměstnanců státní organizace (např. stravenkový paušál, 5 dní zdravotního volna, …)

Místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:

  • nástupním místem do zaměstnání bude adresa Dobrovského 3, Vrchlabí. Většina prací je pak situována do východních Krkonoš.
  • předpokládané datum nástupu je 01. 06. 2024 (nebo dle domluvy)
  • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 30. 11. 2024 s možností opakování v následujícím roce od 01. 04. do 31. 07. 2025.

Přihláška musí obsahovat:

  • označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení
  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů (ne starší dvou měsíců)
  • reference (hodnocení od předchozího zaměstnavatele, příp. tel. kontakt, kde je možné hodnocení získat)

Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace v obálce označené jako „Výběrové řízení – člen pracovní skupiny projektu NPO - POPFK“.

Přihlášku včetně všech příloh je možné poslat též e-mailem na adresu *********@******** a to do 17. 05. 2024 do 12:00 hod.

K pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu.

Bližší informace poskytne:

Martina Hrochová, tel. , gsm.: , e-mail: *********@********

Ing. Zdeněk Hevák, tel. , gsm.: , e-mail: ******@********

Správa KRNAP si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Správa Krkonošského národního parku
Lokalita: Vrchlabí
Pracovní pozice: Člen terénní pracovní skupiny projektu NPO - POPFK "Nastavení procesů vedoucích k likvidaci vybraných druhů invazivních rostlin"
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    39 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Vrchlabí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Člen terénní pracovní skupiny projektu NPO - POPFK "Nastavení procesů vedoucích k likvidaci vybraných druhů invazivních rostlin" ve městě Vrchlabí? Pošlete svůj životopis firmě Správa Krkonošského národního parku ještě dnes.