Brigádník/ce - Lipník nad Bečvou

Nebovidy

Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
Kontakt
Javorková Světlana
Telefon: (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Adresa:Náměstí T.G.M. 3
Lipník nad Bečvou
75131
Pozice: Brigádník/ce - Lipník nad Bečvou
Místo pracoviště:
Pracovní doba / směnnost: 2 směny
Směnnost:

Pracovněprávní vztah: DPP
Vzdělání: základní Pracovní poměr: Pracovní smlouva
Hodinová mzda: 130 Kč / hod
Benefity
Možnost zkráceného úvazku
Volná místa přímo v centru města
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Nestereotypní a zajímavá práce
Školení (profesní rozvoj)
Flexibilní pracovní doba
Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
Požadujeme: Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se,vyučení a praxe v oboru – VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme),trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami,příjemné vystupování
Spolehlivost
Samostatnost
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
potvrzení od lékaře

Detaily o pracovním místě:
Firma: RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Lokalita: Nebovidy
Pracovní pozice: Brigádník/ce - Lipník nad Bečvou
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Nebovidy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigádník/ce - Lipník nad Bečvou ve městě Nebovidy? Pošlete svůj životopis firmě RABBIT Trhový Štěpánov, a.s. ještě dnes.