Bezpečnostní pracovník/Recepce

Praha 9, Praha

Informace
Co vás čeká na pozici Bezpečnostního pracovníka:

-Dynamické prostředí: Budete mít možnost pracovat s moderními bezpečnostními technologiemi a řešit různorodé situace.

-Spolupráce a rozvoj: S kolegy budete spolupracovat na zlepšování bezpečnostních opatření.

-Důležitá role: Vaše práce bude mít vliv na bezpečnost našeho zařízení a ochranu našich klientů.

-Pravidelné kontroly prostor a vstupů.

-Zajištění dodržování bezpečnostních standardů a postupů.

Co vás čeká na pozici Recepční:

-Přijímání telefonátů a zpracování požadavků.

-Poskytování informací a navigace návštěvníkům.

-Přijímání a řízení rezervací a registrací.

-Zajištění čistoty a pořádku v recepci a okolí.

-Spolupráce s ostatními odděleními pro zajištění plynulého provozu.
Co od vás očekáváme
-věk min 18. let

-trestní bezúhonnost

-odpovídající psychický a fyzický stav pro danou pozici

-certifikát Strážný 68-008-E (možnost doplnit u nás)

-spolehlivost, loajalitu a časovou flexibilitu

Výhodou bude znalost:

-práce s PC

-zkušenost práce s CCTV, EZS a EPS

-předchozí zkušenost v oboru

-znalost anglického jazyka

-řidičský průkaz skupiny B
Co vám nabízíme
-mzda 138 - 173 kč/hod.

-práce možná na HPP, zkrácený úvazek, DPP, DPČ i IČO

-možnost si plánovat volno a směny

-výkonnostní odměny a bonusy

-možnost získání příspěvku na dopravu

-možnost využití firemních benefitů a slev u našich partnerů

-systémy školení pro různé pozice (počítače, jazyky, krav-maga, střelecké kurzy apod.)

-firemní akce

-firemní i mzdový postup

Těšíme se na Vás!

Detaily o pracovním místě:
Firma: MGS HOME s.r.o
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Manuální
Pracovní pozice: Bezpečnostní pracovník/Recepce
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 138 Kč - 173 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Bezpečnostní pracovník/Recepce ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MGS HOME s.r.o ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Manuální

Hledáte brigády v Praha? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.