Barista/ka v McCafé na HPP; mzda po zaškolen až 30.713,-

Liberec

Co vás čeká

Nejprve Vás zaškolíme na všech našich pozicích, abyste lépe pochopili celý koncept restaurace. Následně potom Vás naučíme připravovat kávu na našem pákovém kávovaru a po zaškolení Vás jmenujeme do pozice Barista a stanete se tak součástí týmu baristů.

Jedná se o přípravu a výdej kávy a kávových i nekávových specialit z úseku McCafé, ale zároveň budete ve volných chvílích i pomocnou rukou v klasickém provoze.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Mít vztah ke kávě, je pro baristu základ. O vše ostatní se postaráme my. Vše Vám vysvětlíme a zaškolíme Vás. Zároveň očekáváme zápal pro věc a slušné vystupování.

Proč byste měl/měla zvážit práci u nás?

  • práce v McCafé, kde se káva stává uměním
  • atraktivní nástupní mzda a možnost růstu po zaškolení
  • inspirující pracovní prostředí a přátelsky tým
  • profesionální školení a podpora

Co od Vás očekáváme?

  • nadšení pro kávu a výborné komunikační dovednosti
  • zájem o rychlý profesní růst a zdokonalení dovedností
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat v rychlém tempu

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní mzda až 28.350,-, mzda po zaškolení až 30.713,-
  • zaměstnání na HPP
  • interní školení
  • příspěvek na stravování, nápoje v práci zdarma
  • možnost kariérního růstu
  • 10% příplatek za práci o víkendu
  • 100% příplatek za práci ve státní svátek nebo náhradní volno
  • příspěvěk na stravování 10,-/hodina (průměrně 1575,-/měsíc)
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete vstoupit do světa kávy, odpovězte nám na inzerát a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: McDonalds
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Barista/ka v McCafé na HPP; mzda po zaškolen až 30.713,-
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28350-30713 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Barista/ka v McCafé na HPP; mzda po zaškolen až 30.713,- ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě McDonalds ještě dnes.