Asistent/-ka s angličtinou - výrobní non-automotive společnost

Středočeský, Kladno

Hledám usměvavého a zodpovědného kandidáta/ku na pozici Asistenta/ky výroby s dobrou angličtinou a kuráží, organizačními schopnostmi a naučit se nové věci.

Místo výkonu práce Kladno s možností nástupu ihned.

POPIS POZICE:
  • Zajištění dodržování standardů kvality ve výrobním procesu
  • Řešení reklamací jak ze strany zákazníků, tak i směrem k dodavatelům
  • Příprava reportů a vedení evidence reklamací s okamžitou a efektivní zpětnou vazbou dodavatelům
  • Spolupráce na neustálém zlepšování procesů a vyjednávání podmínek reklamací a náhrad
  • Příprava a udržování ISO dokumentace a pracovních postupů
  • Školení zaměstnanců v oblasti kvality a podpora rozvoje jejich schopností

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenosti v oblasti kvality výhodou, ale ne nutností. Do všeho vás zaučí.
  • Schopnost rychlého a efektivního řešení problémů.
  • Organizační schopnosti a pečlivost v práci s detaily ty jsou nutností.
  • Komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat - budete řešit reklamace.
  • Schopnost práce v týmu a samostatně.
  • Zájem o neustálé zlepšování a růst.

NABÍZÍME:
  • multisportku a dny zdraví, firemní akce a večírky
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijko hned po zkušebce - 3 % z hrubé mzdy
  • profit share bonus, když se firmě bude dařit
  • dotované obědy za příjemnou cenu
  • občerstvení na pracovišti zdarma - káva, čaj, ovoce, občas nějaký ten dortík nebo svačinku, zeleninové saláty a polévky
  • pohodlné a hezké firemní oblečení
  • kurzy angličtiny a různé příležitosti se vzdělávat
  • Kdy bychom chtěli abys nastoupil/a: klidně hned, ideálně od května 2024.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Kladno
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Asistent/-ka s angličtinou - výrobní non-automotive společnost
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/-ka s angličtinou - výrobní non-automotive společnost ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kladno - Výroba a vývoj