Asistent/ka managementu

Liberec

Kdo jsme?

Jsme skupina DTZ, ryze český rodinný koncern s hlavním zaměřením na energetiku a strojírenství. Sídlíme v centru Liberce ve vlastním průmyslovém areálu, ve kterém jsme v posledních letech postavili zcela novou výrobní halu a kompletně zrekonstruovali největší administrativní budovu. Nekoukáme ovšem jen jedním směrem a rozvíjíme naši podnikatelskou činnost i v dalších oborech.

Koho hledáme?

Jako vrcholný management (správní rada) skupiny DTZ hledáme asistentku nebo asistenta, aby se stala či stal naší „pravou rukou“.

Jaké máme požadavky?

Hledáme samostatného a zodpovědného člověka:

  • s velmi dobrými komunikačními a prezentačními dovednostmi a potřebnou dávkou asertivity;
  • který má aktivní přístup a umí dotahovat věci do konce;
  • se rád bude učit novým věcem;
  • s ukončeným středoškolským vzděláním;
  • umí pracovat s PC a má řidičský průkaz skupiny B;
  • a ideálně zvládne komunikaci v angličtině, případně v němčině.

Jaká bude pracovní náplň?

Přímá podpora vrcholného managementu skupiny DTZ, a to především:

  • příprava podkladů pro rozhodování správní rady, porady managementu či obchodní jednání;
  • sjednávání schůzek a organizace kalendáře managementu;
  • výkon operativní činnosti nejrůznějšího druhu, které podpoří či usnadní práci managementu.

Chtěli bychom, aby po zapracování pracovní náplň obsahovala i:

  • účast na pravidelných poradách vedení, vedení zápisů a agendy úkolů z porady vyplývajících.
  • účast na obchodních jednáních;
  • řízení samostatných interních projektů.

Co nabízíme?

  • Mzdu v rozpětí od 28.000,- Kč do 40.000,- Kč podle dosavadních zkušeností a praxe;
  • zajímavou pracovní náplň s komplexním náhledem na činnost celé skupiny DTZ a multioborovým přesahem;
  • stabilní zázemí a práci v našem areálu v centru Liberce, ve kterém máme krásnou, nově zrekonstruovanou administrativní budovou;
  • 25 dnů dovolené;
  • možnost občasné práce z domova;
  • notebook a služební telefon;
  • možnost růstu a rozvoje;
  • pravidelné a pohodové teambuildingy a ještě lepší vánoční večírky
  • a další zaměstnanecké benefity.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Němčina
    (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: DTZ s.r.o.
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Asistent/ka managementu
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000-40000 Kč
Nabídka přidána: 24. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka managementu ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě DTZ s.r.o. ještě dnes.