Pracovník/ce digitalizačního pracoviště, dokumentátor

Vsetín, Valašské Meziříčí
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
    - Práce s PC - grafické programy
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní
  • Nabízená mzda: 26 600 Kč/měsíc

Možnost prodloužení pracovní smlouvy na neurčito.

NÁPLŇ PRÁCE:
Zajišťování chodu nově zřízeného sdíleného digitalizačního pracoviště Zlínského kraje, provádění digitalizace na různém digitalizačním vybavení (fotoaparáty, skenery, 3D skenery) dle ročního plánu digitalizace.
Spolupráce při tvorbě ročního plánu digitalizace, koordinace digitalizace v rámci sdíleného digitalizačního pracoviště.
Řízení a plánování využívání vybavení sdíleného digitalizačního pracoviště, evidence zápůjček jednotlivého vybavení a soulad s ročním plánem digitalizace.
Provádění digitalizace sbírkových předmětů a knihovních jednotek, tvorba digitální obrazové dokumentace (skenování, fotografování) a návazné zpracování dat, popis digitální obrazové dokumentace metadaty, tvorba a správa digitalizátů, zálohování dat, kontrola digitalizačních procesů, zveřejňování digitální obrazové dokumentace a digitalizátů (prezenční weby, výstavy - kiosky).
Účast na odborných akcích pro digitalizaci sbírkových předmětů.
Digitalizace může být realizována i v dalších paměťových institucích Zlínského kraje.

POŽADUJEME:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, vhodné pro obor fotografie, grafika, digitální design, výpočetní technika, archivnictví.
Vhodné i pro absolventy.
Praxe v oboru fotografování a skenování.
Pokročilá znalost práce s PC, grafickými programy na úpravu fotografií.
Výhodou zkušenosti s digitalizováním sbírkových předmětů, knih, archiválií.
Výhodou praxe v paměťových institucích.
Znalost anglického jazyka.
Schopnost týmové i samostatné práce, kreativnost.
Časová flexibilita.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

NABÍZÍME:
Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day, stravenkový paušál, příspěvek na produkty spoření na stáří, volný vstup do většiny muzeí, galerií a památek České a Slovenské republiky.

PRVNÍ KONTAKT:
Strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 20.6.2024 na adresu e-mail: .

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace
Lokalita: Valašské Meziříčí
Pracovní pozice: Pracovník/ce digitalizačního pracoviště, dokumentátor
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 600 Kč
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    65 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/ce digitalizačního pracoviště, dokumentátor ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace ještě dnes.