Animátor/Performer pro marketingové výjezdy

Liberec

Informace
V iQLANDII tvoříme zázraky a nenecháváme si je pro sebe. Občas je zabalíme a vyvezeme je ven. Ale je o to větší zájem než stíháme, a proto hledáme parťáka, který by nám pomohl na obchodních a marketingových akcích.

Co vás čeká

• aktivní účast na marketingových výjezdech

• milé a vstřícné jednání s návštěvníky různých akcí,

• obsluha drobných exponátů,

• podávání informací,

• předvádění jednoduchých pokusů na stánku,

• vedení workshopů,

• směnnost: nerovnoměrné směny dle externích akcí 5 až 12 hodinové směny, převážně o víkendu
Co od vás očekáváme
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• příjemné vystupování,

• umění jednat s dětmi, mládeží i dospělými,

• prezentační a komunikativní dovednosti,

• vstřícný a aktivní přístup k zákazníkům,

• dovednost vysvětlovat,

• časová flexibilita

• vztah k přírodovědnýcm a technickým oborům,

• plnoletost,

• schopnost domluvit se anglicky nebo německy,

• úsměv,

• ŘP skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

• nebát se mluvit před lidmi,

• schopnost zaujmout,

• divadelní zkušenosti
Co vám nabízíme
Co vám můžeme nabídnout

• dlouhodobá spolupráce,

• zázemí 20leté společnosti

• inspirativní a přátelská atmosféra, kolektiv, s kterým budete rádi trávit čas,

• bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších zařízení pro rodinné příslušníky ...

Datum nástupu: květen až červen 2024

Detaily o pracovním místě:
Firma: IQLANDIA, o.p.s.
Lokalita: Liberec
Odvětví práce: Obchod-služby
Pracovní pozice: Animátor/Performer pro marketingové výjezdy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 170 Kč - 200 Kč
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Animátor/Performer pro marketingové výjezdy ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě IQLANDIA, o.p.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Obchod-služby

Hledáte brigády v Liberec? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.