Administrativní pracovník, zákaznická podpora pro klienty

Jeseník

Baví Vás práce v kanceláři? Rádi komunikujete s lidmi? Záleží Vám na dobře odvedené práci a spokojenosti zákazníků?

Pak čtete správně. Chystáme se rozšířit náš tým, a to na kumulované pozici Administrativní pracovník, pracovník zákaznické podpory.

A kdo vlastně jsme? Vznikli jsme původně jako lokální úklidová firma se 2 zaměstnanci, postupně jsme začali ověřenou techniku nabízet i k prodeji. Jak šel čas, rozšiřovali jsme postupně náš sortiment o další profesionální výrobky jako čističky vzduchu nebo vozíkové systémy. Naší další specializací je péče o podlahy - ošetření a renovace podlah, a také lité podlahy technologií PU Flow. Sledujeme trendy v oboru a neustále se snažíme naše produktové portfolio rozšiřovat.

Do našeho týmu CLEANLIFE rádi přijmeme spolehlivého pracovníka, který bude mít na starosti každodenní administrativní chod kanceláře a bude zajišťovat komunikaci s firemní klientelou.

Náplň práce:

  • telefonická a e-mailová komunikace s klienty, vyřizování požadavků,
  • zajištění administrativního chodu kanceláře,
  • vyřizování objednávek, cenových nabídek, kupních smluv a dalších dokumentů,
  • tvorba prezentací na konference,
  • tvorba rozpočtů k zakázkám,
  • práce s interním CRM systémem, skladovým systémem atd.,
  • organizace a výpomoc při konferencích a pracovních schůzkách,
  • drobné nákupy na firmu.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání,
  • dobré vyjadřovací schopnosti, logické myšlení, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu,
  • samostatnost a komunikativnost,
  • iniciativa, loajalita, diskrétnost,
  • reprezentativní vystupování,
  • časová flexibilita nutností,
  • znalost práce na PC (MS Office, CRM systémy, skladové systémy, Canva apod.) - pokročilá úroveň podmínkou,
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič,
  • čistý výpis z rejstříku trestů,