ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK VE FINANCÍCH

Brno-město, Brno
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 40 000 - 70 000 Kč/měsíc

Telef. kontakt: po-pá 9-17 hod.

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Vybíráme nové kolegy do našeho rychle rostoucího týmu.
Pokud hledáte práci v krásném prostředí, ve které se můžete doopravdy posouvat a rozvíjet se, čtěte dál!
Jsme česká nezávislá akciová společnost SMS Finance, působící v celé České republice. Na trhu působíme od roku 2001 a v loňském roce jsme realizovali obrat přes půl miliardy korun. Poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů.
Náplň práce:
o administrativa
o spolupráce s poskytovateli služeb (banky, pojišťovny, investiční společnosti atd...)
o pravidelné konzultace s klienty
o práce v terénu i kanceláři
o příprava podkladů pro obchodní jednání
o budování dlouholetých vztahů s klienty
o pravidelná účast na poradách i konzultacích
Co požadujeme:
o Maturitní vysvědčení
o Samostatnost
o Schopnost pracovat v dynamickém prostředí
o Výborná komunikace
o Spolehlivost a profesionalita
o Perfektní práce s počítačem
o Řidičský průkaz sk.B výhodou
o Čistý trestní rejstřík
o Časovou flexibilitu
Zásadní pro nás je Vaše ochota na sobě pracovat. Vše ostatní už Vás naučíme!
Co nabízíme:
o NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 60.000,- Kč !!
o Nadstandartní ohodnocení
o Skvělý kolektiv a příjemné vedení
o Flexibilní pracovní doba
o Stabilní zázemí SMS Finance, a.s.
o Osobnostní rozvoj díky kvalitní manažerské práci
o Krásné a moderní pracovní prostory
o Příspěvek na mobilní telefon, notebook (za výsledky)
o Firemní tarif
o Multisport karta
o Teambuildingy a firemní akce
Pošlete životopis nebo nám jen napište pár vět o sobě, případně volejte, nebo se u nás po tel. dohodě zastavte :-)

Zaměstnanecké výhody:
Firemní tarif, příspěvky na mobil, notebook, automobil, Multisport karta a mnoho dalšího.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: SMS finance, a.s.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK VE FINANCÍCH
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 70 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK VE FINANCÍCH ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě SMS finance, a.s. ještě dnes.