Administrativní pracovník / fakturace / dokumentace

Šenov

Informace
Obsazujeme nově vzniklou pozici v naší společnosti.

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní a nábytku na míru, jsme společnost se skvělým hodnocením a výbornou pověstí. Na Seznamu o nás říkají že jsme "nejlepší firma v kraji", to si můžete jednoduše dohledat. Spolupracujeme se státními institucemi v rámci dlouhodobých kontraktů, také na mnoho developerských projektech a nejvíce samozřejmě pro koncové klienty.

Hledáme proto někoho se stejným zápalem pro práci jako máme my, hledáme někoho schopného a soběstačného se všeobecným přehledem. Někoho kdo samostatně něco udělá anebo vymyslí, i když mu to někdo jiný nenaplánuje od A po Z. Nelpíme na vysokoškolském vzdělání, jak na chuti pracovat a rozvíjet sebe a naší společnost ve skvělém prostředí.

Nový administrativní pracovník by měl mít na práci vystavování faktur, vyplňování dokumentů například pro veřejné zakázky, archivaci faktur a předávání podkladů k účetní, komunikaci s účetní ohledně personální agendy, případnou správu objednávek v e-shopu a předávání podkladů napříč pracovníky. Uplatníme také zkušené uchazeče s vedením lidí, organizací zakázek a zkušenosti s řemeslných oborů, dokážeme takové zkušenosti ocenit.
Co od vás očekáváme
- zkušenosti s fakturací (základní účetní znalosti)

- pečlivost při přípravě dokumentů (vyplňování údajů, předávací protokoly, atp.)

- výbornou zdatnost v programech MS Office

- schopnost vyhledávat na internetu

- smysl pro přehlednost a cit pro detail

- empatii vůči lidem, výborné komunikační dovednosti

- schopnost si práci organizovat a nezmatkovat
Co vám nabízíme
- skvělé pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- pružnou pracovní dobu, vždy se na všem rozumně domluvíme

- služební vozidlo dle potřeby

- občerstvení na pracovišti

- férové platové ohodnocení dle schopností

- možnost kariérního růstu

- zaměstnání ve firmě ve které to dává smysl

- různorodou pracovní náplň

Detaily o pracovním místě:
Firma: ENPF s.r.o.
Lokalita: Šenov
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Administrativní pracovník / fakturace / dokumentace
Směnnost práce Plný, Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    180 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Šenov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník / fakturace / dokumentace ve městě Šenov? Pošlete svůj životopis firmě ENPF s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Šenov - Administrativa