012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně

Děčín

Nabídka:

Požadavky: Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

   •  stabilní zaměstnání na HPP

   •  mzdu až 23 000 Kč

   •  osobní ohodnocení až 4000 Kč

   •  zaškolení

   •  pracovní oblečení a pomůcky ZDARMA

   •  vstupní lékařská prohlídka ZDARMA

   •  příspěvek na stravování

   •  týdenní zálohy

Náplň práce:

   •  fyzicky a na zaučení nenáročná práce

   •  práce ve 3 směnném provozu (denní, odpolední, noční)

   •  obsluha tiskařské linky a vizuální kontrola

   •  vyřezávání kartonů a obalů

   •  sběr a balení zpracované kartonáže

Požadujeme:

   •  samostatnost a důslednost

   •  praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou

   •  plnoletost a čistý trestní rejstřík

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Děčín
Pracovní pozice: 012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: až 27000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 11. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    62 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Děčín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici 012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně ve městě Děčín? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.