Brigády Želnava

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Kuchař v kempu Lipno
Horní Planá

DaJa Lipno s.r.o.

Pokojská
Horní Planá

Milan Jungwirth | 15 000 Kč - 20 000 Kč

Kuchař v kempu Lipno
Horní Planá

DaJa Lipno s.r.o. | 2 000 Kč - 2 200 Kč

Kuchař v kempu Lipno
Horní Planá

DaJa Lipno s.r.o. | 2 000 Kč - 2 200 Kč | Přidáno: 5. 8. 2022

Pokojská
Horní Planá

Milan Jungwirth | 15 000 Kč - 20 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Želnava - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 3 aktuálních nabídek brigád v městě Želnava. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Želnava a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Želnava 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Želnava a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: APEX gaming EUROPE a.s., Vojenské lesy a statky ČR, s.p., GK-Mont s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Želnava a jeho okolí 102 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Želnava, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Volary (392 nabídek brigády), Horní Planá (124), Černá v Pošumaví (814 nabídek práce) a Lenora (506).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.