Brigády Veltěže

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel letáků v okrese Rychnov nad Kněžnou
Opočno

První novinová společnost a.s.

Číšníci a servírky
Cítoliby

Karel Rys | 28 000 Kč - 35 000 Kč

Brigádník (ž/m)
Louny

Kaufland

Číšníci a servírky
Cítoliby

Karel Rys | 28 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Veltěže - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Veltěže a okolí. Systém během chvíle zobrazí 9 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Veltěže a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Veltěže se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Veltěže? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od JOB LEADER EUROPE s.r.o. a poté PRAGMA personální agentura s.r.o., ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

V současné době bydlí ve městě Veltěže a jeho okolí 408 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Veltěže, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Louny (684 nabídek brigády), Postoloprty (894), Libochovice (908 nabídek práce) a Opočno (858).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.