Brigády - Vyhledávání

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel letáků pro okres Bruntál ( Úvalno, Krnov )
Úvalno

První novinová společnost a.s. | Přidáno: 23. 6. 2021

Brigádník (ž/m)
Krnov

Kaufland | Přidáno: 1. 6. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Úvalno

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Úvalno a okolí. Systém během chvíle zobrazí 42 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Úvalno a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Úvalno 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Úvalno a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Annonce, Nik Company s.r.o., Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace.

V současné době bydlí ve městě Úvalno a jeho okolí 967 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Úvalno se nachází Opava (558 nabídek brigády), Krnov (133), Město Albrechtice (5) a Horní Benešov (399).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.