Brigády Ústup

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Dělník v kovovýrobě
Lysice

LAKRO, s.r.o. | 24 000 Kč

Pracovník/ce v sociálních službách
Bystré

DOMOV Bystré, o.p.s. | 23 680 Kč

Dělník v kovovýrobě
Lysice

LAKRO, s.r.o. | 24 000 Kč | Přidáno: 15. 6. 2022

Pracovník/ce v sociálních službách
Bystré

DOMOV Bystré, o.p.s. | 23 680 Kč | Přidáno: 7. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Ústup - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Ústup a okolí. Systém během chvíle zobrazí 7 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Ústup a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Ústup a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., RABBIT Trhový Štěpánov a.s., Železárny Štěpánov, spol. s r.o..

Ve městě Ústup bydlí 45 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Ústup, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Boskovice (683 nabídek brigády), Bystřice nad Pernštejnem (220), Letovice (445 nabídek práce) a Kunštát (512).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.