Brigády Svatoňovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
VRCHNÍ SERVÍRKA - ČÍŠNÍK/ VEDOUCÍ SMĚNY
Štáblovice

CHATEAU STABLOWITZ s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč

Doručovatel novin s autem pro okres Opava
Budišov nad Budišovkou

První novinová společnost a.s.

PRODAVAČ -KA BRIGÁDA
Litultovice

TEMPO, obchodní družstvo | 91 Kč

Doručovatel novin s autem pro okres Opava
Melč

První novinová společnost a.s.

VRCHNÍ SERVÍRKA - ČÍŠNÍK/ VEDOUCÍ SMĚNY
Štáblovice

CHATEAU STABLOWITZ s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

PRODAVAČ -KA BRIGÁDA
Litultovice

TEMPO, obchodní družstvo | 91 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Svatoňovice - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 6 aktuálních nabídek brigád v městě Svatoňovice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Svatoňovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Svatoňovice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Svatoňovice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Work Service Czech s.r.o. a poté OSTROJ a.s., H R U Š K A , spol. s r.o..

V současné době bydlí ve městě Svatoňovice a jeho okolí 265 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Svatoňovice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Odry (1 049 nabídek brigády), Vítkov (34), Hradec nad Moravicí (1 065) a Budišov nad Budišovkou (169).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.