Brigády Slezské Rudoltice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Jednoduchá, fajn práce v čisté výrobě, super bonusy #5ZMuy
Krnov

INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 23 000 Kč - 25 000 Kč

Jednoduchá, fajn práce v čisté výrobě, super bonusy #5ZMuy
Krnov

INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 23 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 11. 1. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Slezské Rudoltice - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Slezské Rudoltice a okolí. Systém během chvíle zobrazí 2 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Slezské Rudoltice a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Slezské Rudoltice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace a poté Krnovské opravny a strojírny s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o..

Slezské Rudoltice má 540 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Slezské Rudoltice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Krnov (125 nabídek brigády), Město Albrechtice (6), Osoblaha (12) a Třemešná (203).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.