Brigády Široký Důl

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Hledá se lektor češtiny pro cizince, celá ČR
Policka, Polička

Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Prodavač/ka - brigádník/ce
Polička

CERSY 2010 s.r.o. | 120 Kč - 170 Kč

Prodavač/ka - brigádník/ce
Polička

CERSY 2010 s.r.o. | 120 Kč - 170 Kč | Přidáno: 2. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Široký Důl - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Široký Důl a okolí. Systém během chvíle zobrazí 8 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Široký Důl a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Široký Důl se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Široký Důl? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od T&T - trade Holding s.r.o. a poté Schaeffler, MASO UZENINY POLIČKA, a.s..

Ve městě Široký Důl bydlí 420 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Široký Důl se nachází Litomyšl (1 918 nabídek brigády), Polička (684), Proseč (891) a Bystré (709).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.