Brigády Rybník

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Motorizovaný doručovatel pro okres Domažlice
Poběžovice

První novinová společnost a.s.

Číšník/servírka
Bělá nad Radbuzou

Marek Hrůša | 27 000 Kč

Doručovatel novin v lokalitě Bělá nad Radbuzou (Domažlice)
Bělá nad Radbuzou

První novinová společnost a.s.

Číšník/servírka
Bělá nad Radbuzou

Marek Hrůša | 27 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Rybník - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 7 aktuálních nabídek brigád v regionu Rybník a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Rybník a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Rybník se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Rybník a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Rohlik.cz, KATAX s.r.o., Annonce.

Rybník má 190 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Rybník se nachází Bělá nad Radbuzou (7 nabídek brigády), Poběžovice (12), Klenčí pod Čerchovem (709) a Meclov (781).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.