Brigády Rusín

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigádník (ž/m)
Krnov

Kaufland

Stabilní, snadná práce v čisté výrobě, bonusy #lgBWb
Krnov

INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 23 000 Kč - 25 000 Kč

Flexibilní brigáda v obchodě, až 130 Kč/hod, od 15 let
Krnov

BILLA, spol. s r. o. | 110 Kč - 130 Kč

Flexibilní brigáda v obchodě, až 130 Kč/hod, od 15 let
Krnov

BILLA, spol. s r. o. | 110 Kč - 130 Kč | Přidáno: 28. 11. 2021

Stabilní, snadná práce v čisté výrobě, bonusy #lgBWb
Krnov

INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 23 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 27. 11. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Rusín

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v regionu Rusín a jeho okolí.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Rusín a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Rusín se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Rusín? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace a poté Krnovské opravny a strojírny s.r.o., ELFE, s.r.o..

Ve městě Rusín bydlí 146 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Rusín se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Krnov (138 nabídek brigády), Město Albrechtice (8), Osoblaha (15) a Třemešná (213).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.