Brigády Nečín

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Bezpečnostní pracovník/ce– Dobříš
Dobříš

M&M Security Ensure s.r.o. | 90 Kč - 110 Kč

Bezpečnostní pracovník/ce - Dobříš
Dobříš

M&M Security Ensure s.r.o. | 90 Kč - 110 Kč

Doplňování zboží, 105 Kč/hod
Dobříš

RH Advisory, s.r.o. | 105 Kč - 105 Kč | Přidáno: 7. 10. 2021

Hledáme nové posily na strojní úklid - HPP, DPP, DPČ - Dobříš
Dobříš

MW-DIAS, a.s. | Přidáno: 23. 9. 2021

Bezpečnostní pracovník/ce - Dobříš
Dobříš

M&M Security Ensure s.r.o. | 90 Kč - 110 Kč | Přidáno: 15. 9. 2021

Bezpečnostní pracovník/ce– Dobříš
Dobříš

M&M Security Ensure s.r.o. | 90 Kč - 110 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Nečín - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Nečín a okolí. Systém během chvíle zobrazí 0 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Nečín a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Nečín se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Nečín a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., PAC Hořovice s.r.o., Nemocnice Ostrov s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Nečín a jeho okolí 766 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Nečín, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Dobříš (1 390 nabídek brigády), Sedlčany (82), Milín (1 150 nabídek práce) a Nový Knín (874).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.