Brigády Maletín

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Prodavač/ka řeznictví Procházka (M/Ž) - Zábřeh
Zábřeh

PMU CZ, a.s | 20 000 Kč - 22 000 Kč

Brigádník (ž/m)
Zábřeh

Kaufland

Hledá se lektor češtiny pro cizince, celá ČR
Dětřichov u Moravské Třebové

Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Prodavač/ka řeznictví Procházka (M/Ž) - Zábřeh
Zábřeh

PMU CZ, a.s | 20 000 Kč - 22 000 Kč | Přidáno: 3. 9. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Maletín

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v regionu Maletín a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Maletín a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Maletín se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Maletín a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Nemocnice Šumperk a.s., M&M Object Security s.r.o., Wendell electronics, a.s..

Maletín má 385 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Maletín se nachází Zábřeh (921 nabídek brigády), Moravská Třebová (789), Lanškroun (822) a Albrechtice (866).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.