Brigády Leskovec nad Moravicí

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Výlep plakátů Bruntál, Krnov- na víkendy (150Kč / hodina)
Bruntál

RENGL, s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč

STAVEBNÍ DĚLNÍK
Moravice

František Lindovský | 150 Kč

Balič/ka
Bruntál

HAVLÍK OPAL spol. s r.o. | 130 Kč

Výlep plakátů Bruntál, Krnov- na víkendy (150Kč / hodina)
Bruntál

RENGL, s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 10. 8. 2022

Balič/ka
Bruntál

HAVLÍK OPAL spol. s r.o. | 130 Kč | Přidáno: 28. 7. 2022

STAVEBNÍ DĚLNÍK
Moravice

František Lindovský | 150 Kč | Přidáno: 15. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Leskovec nad Moravicí

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Leskovec nad Moravicí a okolí. Systém během chvíle zobrazí 4 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Leskovec nad Moravicí a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Leskovec nad Moravicí se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Leskovec nad Moravicí a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Linaset, a.s., PRAGMA personální agentura s.r.o., Macco Organiques, s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Leskovec nad Moravicí a jeho okolí 412 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Leskovec nad Moravicí se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Bruntál (412 nabídek brigády), Vítkov (302), Břidličná (361) a Moravský Beroun (189).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.