Brigády Kožlí

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel letáků v okrese Benešov
Dolní Kralovice

První novinová společnost a.s.

Ruční nebo strojní úklid - 115 Kč/hod. - 4 hodiny denně
Zruč nad Sázavou

HPF CleanCat s.r.o. | 115 Kč - 115 Kč | Přidáno: 7. 12. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Kožlí - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 16 aktuálních nabídek brigád v městě Kožlí. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Každý den se ve vašem městě Kožlí a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Kožlí? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od RABBIT Trhový Štěpánov a.s. a poté EVEKTOR, spol. s r.o., Pro-Temp Plus spol. s r.o..

Ve městě Kožlí bydlí 794 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Kožlí se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Humpolec (802 nabídek brigády), Světlá nad Sázavou (841), Ledeč nad Sázavou (393) a Zruč nad Sázavou (697).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.