Brigády Kounov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel letáků v okrese Rakovník
Rakovník

První novinová společnost a.s.

Úklid 150 Kč/hod Rakovník
Rakovnik, Rakovník

JOBS.EU,s.r.o.

Brigáda doručovatel listovní pěší - Rakovník 1
Rakovnik, Rakovník

Česká pošta, s.p.

Uklízeč / uklízečka - úklidové práce a výdej obědů - brigáda
Havlíčkova 69, 269 01 Rakovník, Rakovník

JOBSYSTEM s.r.o. | Přidáno: 19. 5. 2022

Doručovatel letáků v okrese Rakovník
Rakovník

První novinová společnost a.s. | Přidáno: 8. 5. 2022

Brigáda v automobilce v Rakovníku - Kontrola kvality
Rakovník

120 Kč - 130 Kč | Přidáno: 14. 4. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Kounov - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 25 aktuálních nabídek brigád v regionu Kounov a jeho okolí.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Kounov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Kounov se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Kounov? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od ARWA a poté M&M Security Ensure s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o..

Kounov má 558 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Kounov, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Rakovník (174 nabídek brigády), Jesenice (83), Opočno (16 nabídek práce) a Nové Sedlo (949).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.