Brigády Drahotín

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin v lokalitě Horšovský Týn (Domažlice)
Horšovský Týn

První novinová společnost a.s.

Operátor/ka montáže / brigáda
Rybník

SOLEA CZ výrobní družstvo | 100 Kč

Doručovatel novin v lokalitě Horšovský Týn (Domažlice)
Horšovský Týn

První novinová společnost a.s. | Přidáno: 24. 6. 2022

Operátor/ka montáže / brigáda
Rybník

SOLEA CZ výrobní družstvo | 100 Kč | Přidáno: 13. 1. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Drahotín

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 17 aktuálních nabídek brigád v městě Drahotín. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Drahotín a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Drahotín se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Pro někoho může být jistotou stabilita zaměstnavatele. Pak je dobré se zaměřit na ty největší zaměstnavatele z pohledu počtu nabídek práce, které od nich na HitPrace.cz najdete. Nejvíce pracovních míst aktuálně nabízí WORK PRO Services s.r.o. následovaný firmami Paradise Casino Admiral,a.s. a stauner palet s.r.o..

Ve městě Drahotín bydlí 196 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Drahotín se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Domažlice (1 209 nabídek brigády), Horšovský Týn (1 121), Bělá nad Radbuzou (341) a Poběžovice (1 011).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.