Brigády Dolní Lukavice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doplňovač / merchandiser Přeštice
Přeštice

sales field force s.r.o. | Přidáno: 31. 7. 2021

Balení CD, DVD, volba směn - brigáda nejen na léto
Pilsen

Quanta Human Resources CZ s.r.o. | Přidáno: 28. 7. 2021

Sklad oděvů pro ženy, náborový bonus 25.000,-Kč, super mzda
Šťáhlavy

Agentura práce Plzeň s.r.o. | Přidáno: 28. 7. 2021

Brigáda v Globusu (Plzeň - Chotíkov) - prodavač
Plzeň - město

Globus ČR, v.o.s. | Přidáno: 16. 7. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Dolní Lukavice - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 12 aktuálních nabídek brigád v městě Dolní Lukavice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Dolní Lukavice a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 1 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Dolní Lukavice 2 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Dolní Lukavice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Annonce a poté Grafton Recruitment, Quanta Human Resources CZ s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Dolní Lukavice a jeho okolí 948 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Dolní Lukavice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Přeštice (91 nabídek brigády), Nýřany (3 110), Dobřany (3 109) a Starý Plzenec (3 176).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.