Brigády Čermná ve Slezsku

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Detektiv / pracovník ostrahy
Vítkov

Protektia s.r.o. | 18 500 Kč - 21 000 Kč

STAVEBNÍ DĚLNÍK
Moravice

František Lindovský | 150 Kč

Detektiv / pracovník ostrahy
Vítkov

Protektia s.r.o. | 18 500 Kč - 21 000 Kč | Přidáno: 29. 7. 2022

STAVEBNÍ DĚLNÍK
Moravice

František Lindovský | 150 Kč | Přidáno: 15. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Čermná ve Slezsku

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 3 aktuálních nabídek brigád v regionu Čermná ve Slezsku a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Čermná ve Slezsku a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Čermná ve Slezsku se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Čermná ve Slezsku? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Gi Group Czech Republic a poté OSTROJ a.s., JASPA s.r.o..

Ve městě Čermná ve Slezsku bydlí 383 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Čermná ve Slezsku se nachází Odry (1 072 nabídek brigády), Vítkov (304), Fulnek (833) a Hradec nad Moravicí (1 091).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.