Brigády Čermná ve Slezsku

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
VRCHNÍ SERVÍRKA - ČÍŠNÍK/ VEDOUCÍ SMĚNY
Štáblovice

CHATEAU STABLOWITZ s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč

PRODAVAČ -KA BRIGÁDA
Litultovice

TEMPO, obchodní družstvo | 91 Kč

VRCHNÍ SERVÍRKA - ČÍŠNÍK/ VEDOUCÍ SMĚNY
Štáblovice

CHATEAU STABLOWITZ s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

PRODAVAČ -KA BRIGÁDA
Litultovice

TEMPO, obchodní družstvo | 91 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Čermná ve Slezsku

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v regionu Čermná ve Slezsku a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Čermná ve Slezsku a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Čermná ve Slezsku se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Čermná ve Slezsku? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od REMANTE GROUP s.r.o. a poté OSTROJ a.s., Globus ČR, v.o.s..

Ve městě Čermná ve Slezsku bydlí 383 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Čermná ve Slezsku se nachází Odry (912 nabídek brigády), Vítkov (32), Fulnek (702) a Hradec nad Moravicí (917).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.