Brigády Bohdaneč

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Ruční nebo strojní úklid - 115 Kč/hod. - 4 hodiny denně
Zruč nad Sázavou

HPF CleanCat s.r.o. | 115 Kč - 115 Kč | Přidáno: 7. 12. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Bohdaneč - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 6 aktuálních nabídek brigád v městě Bohdaneč. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Bohdaneč a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Bohdaneč 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Bohdaneč a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Foxconn Technology CZ s.r.o., RABBIT Trhový Štěpánov a.s., EVEKTOR, spol. s r.o..

V současné době bydlí ve městě Bohdaneč a jeho okolí 418 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Bohdaneč se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Čáslav (1 320 nabídek brigády), Světlá nad Sázavou (841), Ledeč nad Sázavou (393) a Zruč nad Sázavou (697).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.