Úřad práce - Slaný

Kontaktní pracoviště Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Aktuální informace - Úřad práce - Kontaktní pracoviště Slaný

Na HitPrace.cz najdete přehlednou mapku úřadů práce a zařazení úřadů dle jednotlivých lokalit apod. Vzhledem k aktuální situaci Vám ale doporučujeme se podívat vždy i na oficiální stránky úřadu práce. Přejít na oficiální web pro Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa:Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Telefon:950 127 401, 950 127 408
E-mail:podatelna.kl@uradprace.cz
Pondělí:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 11:00
Středa:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 11:00
Pátek:8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČRBc. Kamila Kapusniaková
Kamila.Kapusniakova@uradprace.cz
950 127 400
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanostiGabriela Žádníková
Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz
950 127 401
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiDagmar Jeřábková
Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz
950 127 403
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiVeronika Ježková, DiS.
Veronika.Jezkova@uradprace.cz
950 127 408
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiZuzana Kekrtová
Zuzana.Kekrtova@uradprace.cz
950 127 404
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiRadka Rockenbauerová
Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz
950 127 405
odborný poradce pro zprostředkováníMilena Bečvářová
Milena.Becvarova@uradprace.cz
950 127 402
odborný poradce pro zprostředkováníJitka Šíchová, DiS.
Jitka.Sichova@uradprace.cz
950 127 406
odborný poradce pro zprostředkováníJindřiška Vágnerová
Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz
950 127 407
pracovník dávek hmotné nouzeGabriela Hezinová
Gabriela.Hezinova@uradprace.cz
950 127 409

Úřad práce - Kontaktní pracoviště Slaný

Úřad práce - Slaný

Úřady práce v okolí:

Úřady práce - zpět na přehled
Slaný - Nabídka práce v okolních lokalitách