Úřad práce - Kladno

Kontaktní pracoviště Kladno - Státní sociální podpora

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111, 950 127 500-514
E-mail:podatelna.kl@uradprace.cz
Pondělí:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 11:00
Středa:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 11:00
Pátek:8:00 - 11:00 (jen pro podání žádosti)
vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péčeEva Káclová
Eva.Kaclova@uradprace.cz
950 127 500
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péčeJana Hrbáčková, DiS.
Jana.Hrbackova@uradprace.cz
950 127 503
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péčeBc. Andrea Klímová
Andrea.Klimova@uradprace.cz
950 127 502
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péčeSilvie Kolbuchová, DiS.
Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz
950 127 509
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péčeLenka Krátká, DiS.
Lenka.Kratka@uradprace.cz
950 127 512
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péčeZdeňka Pánková, DiS.
Zdenka.Pankova@uradprace.cz
950 127 510
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeJana Froňková
Jana.Fronkova@uradprace.cz
950 127 501
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeMartina Fujerová
Martina.Fujerova@uradprace.cz
950 127 515
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeIvana Hůrková
Ivana.Hurkova@uradprace.cz
950 127 504
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeMichaela Jindáčková
Michaela.Jindackova@uradprace.cz
950 127 506
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeAlena Kadeřábková, DiS.
Alena.Kaderabkova@uradprace.cz
950 127 508
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeEva Nelibová
Eva.Nelibova@uradprace.cz
950 127 511
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeZuzana Poborská
Zuzana.Poborska@uradprace.cz
950 127 513
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčePetra Sedláčková
Petra.Sedlackova@uradprace.cz
950 127 530
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeMichaela Slavíková
Michaela.Slavikova@uradprace.cz
950 127 516
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeJitka Vaníčková
Jitka.Vanickova@uradprace.cz
950 127 514
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péčeKvětuše Vydrová
Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz
950 127 507

Úřad práce - Kontaktní pracoviště Kladno

Úřad práce - Kladno

Úřady práce v okolí:

Úřady práce - zpět na přehled
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách