Úřad práce - Kladno

Kontaktní pracoviště Kladno - Zprostředkování zaměstnání

Aktuální informace - Úřad práce - Kontaktní pracoviště Kladno

Na HitPrace.cz najdete přehlednou mapku úřadů práce a zařazení úřadů dle jednotlivých lokalit apod. Vzhledem k aktuální situaci Vám ale doporučujeme se podívat vždy i na oficiální stránky úřadu práce. Přejít na oficiální web pro Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111
E-mail:podatelna.kl@uradprace.cz
Pondělí:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 11:00
Středa:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 11:00
Pátek:8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČRBc. Jiří David
Jiri.David@uradprace.cz
950 127 300
vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariátMilan Šefčík
Milan.Sefcik@uradprace.cz
950 127 314
asistent ředitele kontakního pracovištěAlena Slunečková
Alena.Sluneckova@uradprace.cz
950 127 301
spisový pracovníkNaděžda Čermáková
Nadezda.Cermakova@uradprace.cz
950 127 111
spisový pracovníkEva Jindrová
Eva.Jindrova@uradprace.cz
950 127 365
referent majetkové správyJosef Pešta
Josef.Pesta@uradprace.cz
950 127 369
vedoucí oddělení zprostředkováníJana Jurášková
Jana.Juraskova@uradprace.cz
950 127 337
odborný poradce pro zprostředkováníDrahomíra Adámková
Dramomira.Adamkova@uradprace.cz
950 127 398
odborný poradce pro zprostředkováníMarkéta Bahenská
Marketa.Bahenska1@uradprace.cz
950 127 379
odborný poradce pro zprostředkováníLucie Bendlová
Lucie.Bendlova@uradprace.cz
950 127 317
odborný poradce pro zprostředkováníLudmila Bolková
Ludmila.Bolkova@uradprace.cz
950 127 319
odborný poradce pro zprostředkováníAlena Jermanová
Alena.Jermanova@uradprace.cz
950 127 344
odborný poradce pro zprostředkováníAlena Melicharová
Alena.Melicharova@uradprace.cz
950 127 357
odborný poradce pro zprostředkováníLenka Řeháčková
Lenka.Rehackova@uradprace.cz
950 127 352
odborný poradce pro zprostředkováníMiroslava Štochlová
Miroslava.Stochlova@uradprace.cz
950 127 398
odborný poradce pro zprostředkováníPavla Kommová
Pavla.Kommova@uradprace.cz
950 127 339
odborný poradce pro zprostředkováníMichal Moravec, DiS.
Michal.Moravec@uradprace.cz
950 127 339
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanostiBc. Monika Zahradníková
Monika.Zahradnikova@uradprace.cz
950 127 351
ověřovatel podpor v nezaměstnanostiRadka Fejtková
Radka.Fejtkova@uradprace.cz
950 127 335
ověřovatel podpor v nezaměstnanostiSimona Fricová
Simona.Fricova@uradprace.cz
950 127 336
ověřovatel podpor v nezaměstnanostiVěra Buková
Vera.Bukova@uradprace.cz
950 127 345
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiJana Burešová
Jana.Buresova@uradprace.cz
950 127 349
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiRenata Fialová
Renata.Fialova@uradprace.cz
950 127 350
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiIng. Ludmila Hladíková
Ludmila.Hladikova@uradprace.cz
950 127 348
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiDana Kereková
Dana.Kerekova@uradprace.cz
950 127 341
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiPetra Mašková
Petra.Maskova@uradprace.cz
950 127 359
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiMarkéta Oličová
Marketa.Olicova@uradprace.cz
950 127 342
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiVeronika Patková Kohoutová
Veronika.Patkova@uradprace.cz
950 127 355
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiMarie Patová
Marie.Patova@uradprace.cz
950 127 356
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiMiroslava Pechová
Miroslava.Pechova@uradprace.cz
950 127 343
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiTerezie Pražáková
Terezie.Prazakova@uradprace.cz
950 127 347
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanostiVladislava Slováková
Vladislava.Slovakova@uradprace.cz
950 127 358
vedoucí oddělení trhu práceBc. Luboš Harigel
Lubos.Harigel@uradprace.cz
950 127 381
odborný pracovník trhu práceKateřina Benešová
Katerina.Benesova1@uradprace.cz
950 127 366
odborný pracovník trhu práceMichaela Bílková
Michaela.Bilkova1@uradprace.cz
950 127 384
odborný pracovník trhu práceVeronika Jílková
Veronika.Jilkova@uradprace.cz
950 127 399
odborný pracovník trhu práceLenka Kalousová
Lenka.Kalousova@uradprace.cz
950 127 353
odborný pracovník projektů ESFTereza Faustyna Malanowska, DiS.
Tereza.Malanowska@uradprace.cz
950 127 391
odborný pracovník projektů ESFIvana Marková
Ivana.Markova1@uradprace.cz
950 127 391
odborný pracovník APZLenka Šímová
Lenka.Simova@uradprace.cz
950 127 371
odborný pracovník trhu prácePavla Vychodilová
Pavla.Vychodilova@uradprace.cz
950 127 384
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzděláváníMilan Svítek
Milan.Svitek@uradprace.cz
950 127 386
odborný pracovník poradenství a dalšího vzděláváníIvana Kokešová
Ivana.Kokesova@uradprace.cz
950 127 366
odborný pracovník IPSZuzana Králová
Zuzana.Kralova@uradprace.cz
950 127 387
odborný pracovník poradenství a dalšího vzděláváníVeronika Marková
Veronika.Markova1@uradprace.cz
950 127 393
odborný pracovník IPSEva Šichová, DiS.
Eva.Sichova@uradprace.cz
950 127 387
odborný pracovník rekvalifikacíVěra Veinerová
Vera.Veinerova@uradprace.cz
950 127 390
finanční pracovníkAlena Dvořáková
Alena.Dvorakova@uradprace.cz
950 127 372
finanční pracovníkHelena Hympánová
Helena.Hympanova@uradprace.cz
950 127 382
referent ICTJaroslava Heidenreichová
Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz
950 127 313
referent ICTPřemysl Milota
Premysl.Milota@uradprace.cz
950 127 332
referent ICTBc. Jana Pauzerová
Jana.Pauzerova@uradprace.cz
950 127 312
právníkBc. Lenka Machová
Lenka.Machova@uradprace.cz
950 127 373
odborný pracovník insolvenceHana Adamišinová
Hana.Adamisinova@uradprace.cz
950 127 370
odborný pracovník insolvenceMarcela Trochová
Marcela.Trochova@uradprace.cz
950 127 329
finanční kontrolorLenka Zíková
Lenka.Zikova@uradprace.cz
950 127 388
odborný pracovník pohledávek a exekucíTaťana Mertlíková
Tatana.Mertlikova@uradprace.cz
950 127 333
odborný pracovník pohledávek a exekucíMichael Tomšík, DiS.
Michael.Tomsik@uradprace.cz
950 127 333
odborný pracovník projektů ESFIng. Lucie Brabcová
Lucie.Brabcova@uradprace.cz
950 127 391
odborný pracovník projektů ESFIng. Blanka Lážnovská
Blanka.Laznovska@uradprace.cz
950 127 384
odborný pracovník projektů ESFVeronika Adamovská
Veronika.Adamovska@uradprace.cz
950 127 383
odborný pracovník projektů ESFGabriela Čunderlová
Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz
950 127 321
odborný pracovník projektů ESFBc. Aneta Hrabětová
Aneta.Hrabetova@uradprace.cz
950 127 321
odborný pracovník projektů ESFLenka Kaucká
Lenka.Kaucka1@uradprace.cz
950 127 321
odborný pracovník projektů ESFPavel Pabuda
Pavel.Pabuda@uradprace.cz
950 127 321
odborný pracovník projektů ESFIng. Zuzana Turečková
Zuzana.Tureckova@uradprace.cz
950 127 366

Úřad práce - Kontaktní pracoviště Kladno

Úřad práce - Kladno

Úřady práce v okolí:

Úřady práce - zpět na přehled
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách