Úřad práce - Kladno

Kontaktní pracoviště Kladno - Hmotná nouze

Adresa:Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon:950 127 111
E-mail:podatelna.kl@uradprace.cz
Pondělí:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 11:00
Středa:8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 11:00
Pátek:8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)
vedoucí oddělení hmotné nouzeJana Volfová, DiS.
Jana.Volfova@uradprace.cz
950 127 570
ověřovatel dávek HNKristýna Dušková
Kristyna.Duskova@uradprace.cz
950 127 360
ověřovatel dávek HNMgr. Michaela Richterová
Michaela.Richterova@uradprace.cz
950 127 394
ověřovatel dávek HNJana Tovarová
Jana.Tovarova@uradprace.cz
950 127 578
pracovník dávek hmotné nouzeKateřina Babková
Katerina.Babkova@uradprace.cz
950 127 385
pracovník dávek hmotné nouzeRadka Barešová
Radka.Baresova@uradprace.cz
950 127 394
pracovník dávek hmotné nouzeJana Ferbyová
Jana.Ferbyova@uradprace.cz
950 127 572
pracovník dávek hmotné nouzeAndrea Heřmánková
Andrea.Hermankova@uradprace.cz
950 127 587
pracovník dávek hmotné nouzeJolana Hoffmanová
Jolana.Hoffmanova@uradprace.cz
950 127 576
pracovník dávek hmotné nouzeRadka Kubíková
Radka.Kubikova@uradprace.cz
950 127 581
pracovník dávek hmotné nouzeBarbora Labanowská
Barbora.Labanowska@uradprace.cz
950 127 575
pracovník dávek hmotné nouzeDagmar Markovičová
Dagmar.Markovicova@uradprace.cz
950 127 583
pracovník dávek hmotné nouzePetra Martincová
Petra.Martincova@uradprace.cz
950 127 367
pracovník dávek hmotné nouzeMiloslava Nakládalová
Miloslava.Nakladalov@uradprace.cz
950 127 582
pracovník dávek hmotné nouzeEva Šafaříková
Eva.Safarikova@uradprace.cz
950 127 364
pracovník dávek hmotné nouzeJana Šerhantová
Jana.Serhantova@uradprace.cz
950 127 572
specialista dávek hmotné nouzeMilena Báčová
Milena.Bacova@uradprace.cz
950 127 582
specialista dávek hmotné nouzeMiroslava Gajdošová
Miroslava.Gajdosova@uradprace.cz
950 127 389
specialista dávek hmotné nouzeMartina Jamečná
Martina.Jamecna@uradprace.cz
950 127 578
specialista dávek hmotné nouzeVeronika Králová
Veronika.Kralova1@uradprace.cz
950 127 580
specialista dávek hmotné nouzeJakub Palán
Jakub.Palan@uradprace.cz
950 127 573
specialista dávek hmotné nouzeJitka Staňková
Jitka.Stankova@uradprace.cz
950 127 385
specialista dávek hmotné nouzeIrena Vimrová
Irena.Vimrova@uradprace.cz
950 127 389
specialista dávek hmotné nouzeIvana Vršková
Ivana.Vrskova@uradprace.cz
950 127 573

Úřad práce - Kontaktní pracoviště Kladno

Úřad práce - Kladno

Úřady práce v okolí:

Úřady práce - zpět na přehled
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách