• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování (travenky 120,- Kč)

    Zvláštní prémie (příspěvek na rekreaci a dětské tábory, odměny při životním a pracovním výročí)

    Jiné výhody (příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance)

  • Nabízená mzda:
    28 000 Kč/měsíc
Zástupce vedoucí prodejny
Hrádek

Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně
Požadujeme: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou
Nabízíme: stravenky 120,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, odměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží.
Zájemci nejprve zavolat a domluvit kontakt, nebo poslat e-mail. Kontaktní osoba: Procházková Milena, tel.: 311 548 729 Po-Pá 6:00 -13:30, e-mail: prochazkova@coophorovice.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: COOP Hořovice, družstvo
Okres Hrádek
Pracovní pozice Zástupce vedoucí prodejny
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 13. 4. 2022
Odpovědět na inzerát    72 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Hrádek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zástupce vedoucí prodejny ve městě Hrádek? Pošlete svůj životopis firmě COOP Hořovice, družstvo ještě dnes.