Zahradník/zahradnice

Žabeň

FIRMA IVÁNEK-ZEMAN, v.o.s. HLEDÁ ZAHRADNÍKA-ZAHRADNICI

Jste vyučen-a nebo máte praxi v oboru? Baví vás tvořit, sázet, pěstovat zeleň, zakládat zahrady, vytvářet krásnější prostředí? Máte chuť se učit? Pak hledáme právě vás.

Jsme zahradnická firma s 30letou tradicí. Máme velmi rozsáhlou nabídku služeb. Od projektu po konečnou realizaci i údržbu. Přibývají nám zakázky i věrní zákazníci. Proto hledáme novou posilu do našeho týmu.

Náplň práce:

  • Různorodá a kreativní práce v terénu (převážně FM, OVA)
  • Zakládání i údržba zahrad,
  • Práce na privátní i firemní zeleni
  • Výsadby dřevin, trvalek, cibulovin
  • Řezy stromů a keřů, mulčování porostů
  • Zakládání a údržba trávníků, pokládka travních koberců
  • Zakládání jezírek a závlahových systémů
  • Zakládání a péče o střešní zahrady
  • Práce s interiérovou zelení

Požadujeme:

  • Odborné vzdělání nebo dlouholetou praxi u profesionální firmy
  • Chuť učit se nové věci
  • Řidičský průkaz B
  • Další kvalifikace a ŘP značnou výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí firmy s 30letou tradicí
  • Práce s moderní technikou
  • Možnosti dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • Zaměstnancům poskytujeme pitný režim
  • Bonusy, stravenky, prémie a další benefity
  • Nástupní plat u 8hod. pracovní doby 27 000,- 37 800,-

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Pitný režim
  • Firemní akce
  • Sick days
  • Výrobky a služby se slevou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ivánek - Zeman, v.o.s.
Lokalita: Žabeň
Pracovní pozice: Zahradník/zahradnice
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27000-37800 Kč
Nabídka přidána: 18. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    33 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Žabeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zahradník/zahradnice ve městě Žabeň? Pošlete svůj životopis firmě Ivánek - Zeman, v.o.s. ještě dnes.