Zahradník/zahradnice

Makotřasy

Zahradnická firma s dlouholetou tradicí přijme do svého realizačního týmu zahradníka/zahradnici.

Působíme především v Praze a okolí.

Co Vás čeká?

  • budete součástí týmu ve firmě, která má už 30ti letou tradici v zahradnickém oboru
  • budete s námi realizovat malé zahrady i velké parkové plochy
  • starat se o soukromé zahrady a veřejnou zeleň
  • i další zahradnické práce: zakládání trávníků, instalace závlahových systémů, kácení dřevin

Co budete potřebovat?

  • chuť pracovat a být v týmu
  • dobrou fyzickou kondici
  • středoškolské vzdělání v oboru nebo praxí
  • čistý RT
  • řidičský průkaz sk. B a zkušenosti se zahradní technikou výhodou nikoli podmínkou
  • s technikou Vás zaškolíme

Co Vám nabízíme?

  • práci na HPP
  • dlouhodobou celoroční spolupráci
  • v případě zájmu možnost postupu na vedoucího týmu
  • každoročně se účastníme odborných kurzů a vzdělávání
  • služební telefon a firemní pracovní oděvy
  • nástup možný od 1.3.2024

Zavolejte nám na tel. č. nebo napište pár vět o sobě. Pokud máte životopis, budeme rádi, když ho zašlete. Těšíme se na vás.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Výrobky a služby se slevou
  • Vzdělávací kurzy a školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: Boušek s.r.o.
Lokalita: Makotřasy
Pracovní pozice: Zahradník/zahradnice
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25000-33000 Kč
Nabídka přidána: 27. 9. 2023
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Makotřasy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zahradník/zahradnice ve městě Makotřasy? Pošlete svůj životopis firmě Boušek s.r.o. ještě dnes.