Výrobní technolog

Pardubický kraj

Náplň práce

Do zakázkové strojírenské výroby hledám kolegu, který se orientuje ve strojírenských normách a rád by se podílel na inovacích v naší výrobě! Pokud máte zkušenost v zámečnických a montážních technologiích, chcete se věnovat optimalizacím v rámci výrobních postupů a dokážete vidět a navrhovat možnosti, jak usnadnit a vylepšit fungování napříč dílnou, pak jste náš člověk! Náplň práce:
  • zajištění hladkého průběhu výrobku výrobou
  • tvorba nových technologických postupů
  • návrhy na zlepšení stávajících postupů, procesů a přípravků
  • monitoring jednotlivých operací
  • uplatňování zásad Lean managementu
  • Požadujeme

  • SOU/SŠ strojní
  • orientace ve výkresech a normách
  • základní práce v konstrukčních programech
  • inovativní a akční přístup
  • schopnost učit se a vidět věci v souvislostech
  • pozitivní přístup a schopnost práce v týmu
  • Nabízíme

  • stabilní práci na nových projektech
  • zaškolení v týmu dlouholetých kolegů
  • 3 dny sickdays
  • příspěvek na penzijko
  • dotované stravování
  • odborná školení a profesní růst
  • Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Pardubický kraj
    Pracovní pozice: Výrobní technolog
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 40 000 Kč - 48 000 Kč
    Nabídka přidána: 20. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Pardubický kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výrobní technolog ve městě Pardubický kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.