Linux Administrátor (junior, medior, senior)

IT4Innovations, VŠB-TUO, Ostrava - Poruba, Ostrava

IT4Innovations národní superpočítačové centrum poskytuje českým i zahraničním výzkumným týmům z akademické sféry i průmyslu nejmodernější technologie a služby v oblasti vysoce výkonných výpočtů, numerických simulací, datových analýz a umělé inteligence. V současné době provozujeme čtyři superpočítače: Anselm, Salomon, Barbora a specializovaný systém DGX-2 pro výpočty v oblasti umělé inteligence. IT4Innovations je také výzkumným centrem se silnými mezinárodními vazbami. Více na www.it4i.cz.

V současné chvíli hledáme na pozici HPC System Specialist:

Náplň pracovní činnosti:

  • správa fyzických a virtuálních Linux serverů na platformě vSphere,
  • instalace serveru od OS až po aplikace, dle požadavků uživatelů,
  • správa, aktualizace a řešení incidentů na stávajících serverech,
  • správa serverových aplikací (apache, ldap, mysql, postfix..),
  • řešení uživatelských tiketů.

Požadavky na kandidátku/a:

  • VŠ vzdělání,
  • znalost OS Linux (ideálně RHEL/CentOS),
  • znalost skriptování v jazycích Bash nebo Python,
  • anglický jazyk.

Výhodou kandidáta/tky:

  • zkušenosti s monitorovacím nástrojem Icinga,
  • zkušenosti s aplikacemi pro sběr logu a metrik (InfluxDB, Redis, Elasticsearch..),
  • znalost harmonizačních nástrojů (Puppet, Ansible, Chef..).

Typ pracovní činnosti:

  • plný anebo částečný pracovní úvazek,
  • dlouhodobější spolupráce se studenty možná.

Nástup možný ihned.

Přihlášky doložené motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 28. 10. 2020 na e-mail: . Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou jen uchazeči pozvaní k pohovoru. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – HPC Linux system specialist“.

Jaké jsou benefity?

Co nabízíme:

  • menší pracovní tým rodinného typu, žádný nekonečný korporát,
  • práci v prestižní stabilní organizaci s mezinárodním a moderním prostředím(více na https://www.it4i.cz ),
  • mzda min. 40 000 Kč podle kvalifikace a zkušeností kandidáta,
  • 6 týdnů dovolené,
  • pružná pracovní doba,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • dotované závodní stravování a další benefity,
  • otevřenost všemu novému. Od nápadu k realizaci je u nás jenom krůček. To, co umíte, využijete a hodně dalšího se toho naučíte. Profesně porostete v různých IT oblastech s tím, jak pomůžete nasazovat nové věci a udržovat ty běžící.
  • a rozhodně se tady nebudete nudit!

Hledáme

  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - domluvit se
  • Úroveň: Junior
  • Úroveň: Medior
  • Úroveň: Senior
  • Úroveň: Expert
  • Praxe: 1 rok
  • Vzdělání

Detaily o pracovním místě:
Firma: IT4Innovations
Lokalita: Ostrava
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Linux Administrátor (junior, medior, senior)
Směnnost práce Plný úvazek, Částečný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: - 40 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 8. 10. 2020
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Linux Administrátor (junior, medior, senior) ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě IT4Innovations ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - IT