Všeobecnou sestru na lůžkové oddělení

Praha

Náplň práce:

- poskytování zdravotnické péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu

Kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, v případě dlouholeté praxe - střední vzdělání s maturitou,
  • odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., Zákon o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních)
  • osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
  • specializace v oboru ošetřovatelská péče v interních oborech výhodou
  • akreditovaný certifikovaný kurz „hojení ran“ výhodou

Další předpoklady:

  • praxe v oboru
  • uživatelská znalost práce s PC – zdravotnická způsobilost
  • spolehlivost, pečlivost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce, ochota učit se novému, vstřícnost k pacientům
  • trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
  • nástup možný ihned případně domluvou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (denní, noční, ranní)
  • praxe na lůžkovém oddělení výhodou

Platové zařazení:

- v 10. nebo 11. platové třídě podle předpisů příspěvkové organizace (platový tarif + osobní příplatek + možnost odměn)

Požadované doklady:

  • strukturovaný profesní životopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • kopie dokladu o specializačním studiu, kurzech či jiných vzdělávacích aktivitách

Nabízíme:

  • možnost stravování
  • účast v jazykovém kurzu
  • příspěvek na stravování formou stravenek (noční, soboty, neděle, svátky)
  • dovolená 5 týdnů
  • podpora ve vzdělávání, možnost profesního i osobního růstu
  • příspěvek na stáří
  • adaptační proces s plnou podporou mentora

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu  ;

Kontakt referent personálního útvaru, telefon , vrchní sestra 234 075 239.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Revmatologický ústav
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Všeobecnou sestru na lůžkové oddělení
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Všeobecnou sestru na lůžkové oddělení ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Revmatologický ústav ještě dnes.