Vedoucí realizací FVE 40.000Kč - 45.000Kč

Jihlava

HLEDÁME POSILU DO TÝMU!

Zajímá tě moderní energetika, obnovitelné zdroje a fotovoltaika? Staň se součástí týmu rychle rostoucí firmy značky WATTMONT.

Jako přímá realizační firma bez subdodavatelů se v České Republice podílíme na zajištění přechodu k moderní energetice, s cílem dodávat řešení té nejvyšší kvality.

Momentálně hledáme člena/členku týmu na pozici Vedoucí realizací FVE (rodinné domy, bytové domy, firmy)

Náplň práce:

- Řízení a organizace zakázek a montážních týmů na projektech FVE

- Koordinace v rámci projektu s investory, obchodními zástupci,  projektanty, realizačním týmem, revizními techniky apod.

- Zabezpečení a koordinace dodávek materiálu, nebo případných externích služeb v rámci realizace

- Kontrola kvality provedených prací

- Kontrola dodržování bezpečnosti práce na stavbě

Vaše předpoklady:

- Uplatníte SŠ/VŠ vzdělání stavebního / technického zaměření

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- Znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů / elektroinstalací  výhodou

- Uživatelská znalost MS Office

- ŘP sk. B (aktivní řidič)

- Samostatnost a zodpovědnost

- Dobré komunikační schopnost

Co vám můžeme nabídnout:

- Pracovní smlouvu na HPP

- Zajímavé platové ohodnocení

- Služební automobil k dispozici

- Mobilní telefon a notebook

- příjemné a pozitivně motivované zázemí

- práce příležitostně v terénu, převážně v kanceláři

- Samostatnou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí rostoucí firmy

- Profesní růst a pravidelné vzdělávání – možnost navštěvovat vzdělávací kurzy, konference nebo veletrhy v rámci podporovaného vzdělávání

- Dobře dostupné a plně vybavené kanceláře v blízkosti Jihlavy (Vysočina)

- Možnost občasného homeoffice

- Zaměstnanecké benefity

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Možnost home office
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Detaily o pracovním místě:
Firma: Wattmont PRO s.r.o.
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Vedoucí realizací FVE 40.000Kč - 45.000Kč
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-45000 Kč
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    49 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí realizací FVE 40.000Kč - 45.000Kč ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Wattmont PRO s.r.o. ještě dnes.