VEDOUCÍ PROVOZU KUCHYNĚ

Frýdek-Místek
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (FKSP, zdravotní volno, prémie, podnikové stravování)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
  • Nabízená mzda: 29 520 Kč/měsíc

z:12/3/2024
Náplň práce:
- Organizuje provoz velkokapacitního stravovacího zařízení.
- Vede ekonomickou agendu stravovacího zařízení.
- Řídí práci kuchařek a pomocných kuchařek, odpovídá za jejich činnost, odpovídá za účelné využití jejich pracovní doby.
- Sestavuje jídelní lístek, který konzultuje s nutričním specialistou.
- Zodpovídá za provoz kuchyně a její plynulý chod, pečuje o řádné hospodaření s potravinami, dodržuje a sleduje předpisy o veřejném stravování.
- Dbá na čistotu provozního zařízení, nádobí, výrobních místností a dodržování hygienických zásad a za správné hospodaření s energií.
- Kontroluje dodržování technologických postupů při skladování potravin a přípravě pokrmů (HACCP).
- Zodpovídá za sklad potravin.
- Zpracovává příjemky a výdejky potravin na počítači v programu Cygnus II.
- Vyplňuje výdejku potravin, propočítává dle receptur nutriční hodnotu podávané stravy tak, aby byly plněny výživové normy.
- Objednává zboží dle sestaveného jídelního lístku tak, aby byl zajištěn plynulý chod stravování.
Požadavky a osobní předpoklady:
- Vyučení v oboru kuchař, případně oboru blízkém a zkušenosti s vedením provozu kuchyně.
- Znalost normování pokrmů, znalost dietního stravování.
- Flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost týmové práce a vedení pracovního týmu.
- Dobrá znalost práce na PC, praxe s programem Cygnus II výhodou.
- Výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (stačí dodat až po osobním pohovoru).
Požadované doklady:
- Strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Předpokládaný nástup:
- květen 2024.
Nabízíme:
FKSP, zdravotní volno, prémie, podnikové stravování.
Platová třída:
- 8/platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Žádosti s požadovanými materiály můžete předat do 22. 4. 2024 osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu a do předmětu prosím uveďte "vedoucí kuchyně".

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Hospic Frýdek - Místek, p.o.
Lokalita: Frýdek-Místek
Pracovní pozice: VEDOUCÍ PROVOZU KUCHYNĚ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 520 Kč
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    293 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ PROVOZU KUCHYNĚ ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě Hospic Frýdek - Místek, p.o. ještě dnes.