VEDOUCÍ KVALITY

Prostějov, Kostelec na Hané
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba: Hana Šmehlíková, , tel.:

Do naší společnosti BEXIM PALETTEN s.r.o. zabývající se výrobou přepravních kontejnerů, hledáme spolehlivého kolegu do pozice vedoucí kvality. Jsme ryze česká rodinná společnost s vlastním výrobním závodem v Kostelci na Hané a tradicí 25 let.

Firma disponuje vlastním vývojovým pracovištěm pro výrobu nástrojů, přípravků, vzorků, nebo přípravou výroby pro nové projekty.

Modelování a tvorba 3D projektů ve spojení s týmem zkušených konstruktérů dává společnosti možnost být neustále o krok před svou konkurencí.

Bexim Paletten má přednosti malé firmy – osobní přístup k zákazníkovi, flexibilita a výroba malých sérií (desítky kusů). Díky moderním a výkonným technologiím se vytvářejí možnosti velké firmy (tisícové výrobní série).

Náplň práce: Řízení kvality v naší společnosti, Definice a nastavení funkčního systému řízení kvality, Stanovování cílů vuýroby a celé společnosti v oblasti kvality a environmentu na další období, Tvorba a aktualizace dokumentů systému řízení kvality, Reporting vedení společnosti
Řešení interních neshod, Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací, Aktivní účast na certifikačních a zákaznických auditech, Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality výrobků, Kontrola technické dokumentace, materiálových atestů s fakturou, evidence atestů, Spolupráce s výrobou, zásobováním, Návrh nápravných opatření při neshodách
Kontrola dodržování technologické kázně BOZP během výroby a na výstupu, Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality výrobků, Metrologie

Požadujeme: VŠ nebo SPŠ vzdělání – strojírenský (technické zaměření), případně osvědčení o získání související profesní kvalifikace v oboru strojírenství dle zákona 179/2006 Sb, Praxi v oboru min. 3 roky, Znalost ISO 9001, Komunikativní znalost AJ / NJ, Znalost MS Office (zejména MS Excel), Samostatnost a spolehlivost, Zkušenosti s vedením pracovníků a jednání s lidmi, Schopnost orientace v technické dokumentaci, Dobré organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a preciznost, Řidičský průkaz sk. B, Výhodou – praxe ve strojírenské výrobě a v oblasti svařování, znalost grafických programů CAD, Znalost technologie a materiálů

Nabízíme: Zázemí stabilní a silné české společnosti, Výborné finanční ohodnocení, Příjemný kolektiv, Občerstvení na pracovišti

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: BEXIM PALETTEN s.r.o.
Lokalita: Kostelec na Hané
Pracovní pozice: VEDOUCÍ KVALITY
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 11. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kostelec na Hané - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ KVALITY ve městě Kostelec na Hané? Pošlete svůj životopis firmě BEXIM PALETTEN s.r.o. ještě dnes.