Vedoucí kvality (AJ, automotive)

Valašské Meziříčí, Česko, Valašské Meziříčí

Náplň práce

  • řízení oddělení kvality včetně koordinace navazujících činností
  • odpovědnost za plánování, realizaci a fungování ISO i kontrolních postupů
  • aktivní účast na interních i externích auditech, garant pro komunikaci se zákazníky
  • identifikace kritických bodů, sledování kvality výrobků a procesů
  • odpovědnost za nakládání s neshodnými produkty
  • vedení týmu včetně jeho rozvoje (cca 15 osob)
  • spolupráce s ostatními odděleními, reporting, účast na poradách
  • sledování snižování nákladů, hledání příležitostí pro zlepšení
Váš profil
  • nutná praxe v oboru automotive na vedoucí pozici v oddělení kvality
  • pokročilá znalost jazyka anglického slovem i písmem pro denní využití (B2, zahraniční matka, klienti)
  • znalost systému řízení kvality (IATF 16949, VDA 2, výhodou VDA 6.3)
  • znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, APQP, PPAP, Ishikawa, …)
  • technické myšlení, proaktivita, přirozená osobnost, prezentační dovednosti
  • time management, komunikativnost, samostatnost
  • zkušenosti s vedením týmu
Naše nabídka
  • hlavní pracovní poměr pro významného dodavatele v segmentu automotive
  • vedoucí pozice s nástupem dle domluvy
  • benefity např: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, 25 dnů dovolené, Flexipass
  • pružná pracovní doba, 13. plat
  • výrobní závod: lokalita Valašské Meziříčí

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu v českém a anglickém jazyce, ať můžeme probrat detaily této role. Děkujeme.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Valašské Meziříčí
Odvětví práce: Management
Pracovní pozice: Vedoucí kvality (AJ, automotive)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Valašské Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí kvality (AJ, automotive) ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.