Úklid spojený s koordinací úklidových pracovníků - na HPP

Uničov

Největší česká, úklidová společnost TSC Cleaning hledá do svých řad hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Koordinátora/rky úklidu spojený s manuálním úklidem.

Místo výkonu práce: Uničov - Unex

Co Vás čeká: jedná se o kumulovanou pozici!

  • pracovní náplň je rozdělená na manuální úklid daného úseku + koordinace úklidových pracovníků - tzn. rozdělování práce, řešení zástupů, docházka, zaučování nových zaměstnanců, a další činnosti spjaté s koordinací.

Požadavky: praxe v manuální činnosti + vedení pracovníků (např. četař/ka), samostatný a zodpovědný přístup k práci, přirozenou autoritu.

Nabízíme:

  • stabilní práci v dlouhodobě prosperující společnosti
  • příjemný kolektiv
  • práci v jednosměnném provozu
  • a další....

Směnnost: Po - Pá, 6:00 - 14:30 hod.

Mzda: 21 000 tis./měs., na HPP.

Pozice je rovněž vhodná i pro invalidní důchodce nebo OZZ s příslibem nábor. příspěvku do výše 15 tis.

Nástup: možný ihned/dle domluvy

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám Váš profesní životopis na: , případně volejte: .

Děkujeme a budeme se těšit na Vaše reakce....

Detaily o pracovním místě:
Firma: TSC Cleaning, a.s.
Lokalita: Uničov
Pracovní pozice: Úklid spojený s koordinací úklidových pracovníků - na HPP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    413 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Uničov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid spojený s koordinací úklidových pracovníků - na HPP ve městě Uničov? Pošlete svůj životopis firmě TSC Cleaning, a.s. ještě dnes.