Úklid pokojů

Říčany

Informace
Penzion V Roklích, Říčany-Kuří hledá usměvavou pokojskou.

Co vás čeká

Úklid pokojů a společných prostor.

Ideálně 1 až 3 krát týdně, rádi se přizpůsobíme vašim časovým dispozicím, potřebám či jinému vašemu zaměstnání nebo škole. Nabízíme možnost naplánovat si samostatně práci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Potřebujete chuť do práce a nebát se fyzické aktivity. Zkušenosti s úklidem nejsou nezbytné, hledáme spíše kolegyni, která ráda uklízí. Brigáda je vhodná i pro absolventy, důchodce nebo maminky na rodičovské dovolené.

Samostatnost.

Co vám můžeme nabídnout

Dohodu o provedení práce (DPP)

Příjemný kolektiv, klidné pracovní prostředí.

Mzdu 140-170 Kč. První úklid za 140 Kč na hod, s rostoucími zkušenostmi a znalostí prostředí zvedneme ohodnocení směrem nahoru (odhadem se lze dostat na optimální výkon po asi 5 úklidech).

Ostatní

Výhodou bude, pokud budete mít auto, kterým se k nám dostanete. Penzion se nachází v malé vesnici u Říčan směrem na Prahu s hromadnou dopravou, která jezdí 1x za hodinu.

Jedná se o práci v příjemném kolektivu a v klidném prostředí.

Do budoucna lze DPP změnit i na zkrácený pracovní poměr.

Souběh s jiným zaměstnáním je možný.
Co od vás očekáváme
Čistotnost a úsměv. Bydliště do 10 km v okolí (po předchozích zkušenostech).
Co vám nabízíme
Možnost občerstvení na pracovišti. Fajn kolektiv.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Penzion V Roklích, s.r.o.
Lokalita: Říčany
Odvětví práce: Manuální
Pracovní pozice: Úklid pokojů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 Kč - 170 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Říčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid pokojů ve městě Říčany? Pošlete svůj životopis firmě Penzion V Roklích, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Říčany - Manuální

Hledáte brigády v Říčany? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.