Úklid a údržba veřejného prostranství

Brno-venkov, Tišnov
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 21 750 Kč/měsíc

První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.

MĚSTO TIŠNOV
přijme
pracovníka/pracovnici na

Úklid a údržbu veřejného prostranství

Stručný popis pracovní pozice:
" Řidič motorových vozidel,
" opravárenské a údržbářské práce,
" úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce).

Požadavky:
" Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,
" praxe s křovinořezem,
" manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,
" dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis:
" předejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo
" zašlete na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, případně
" na e-mail:
Termín uzávěrky příjmu životopisů: 15.4.2024

V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.

Nabízíme zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna
a program Benefit plus.

Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Tišnov
Lokalita: Tišnov
Pracovní pozice: Úklid a údržba veřejného prostranství
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 750 Kč
Nabídka přidána: 25. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Tišnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid a údržba veřejného prostranství ve městě Tišnov? Pošlete svůj životopis firmě Město Tišnov ještě dnes.