Tiskař - až 36000,-+ nástupní bonus + volné víkendy a svátky

Želechovice nad Dřevnicí

O nás

Epos spol. s r.o. je společnost s bohatou tradicí, působící od roku 1992 v Želechovicích nad Dřevnicí. Naše firma se specializuje na výrobu papírových kotoučků do pokladen, vstupenek do kin, divadel, muzeí, festivalů, sportovních akcí, zoologických zahrad a dalších podobných zařízení. Dále se zaměřujeme na výrobu lístků do parkovacích automatů a jízdenek pro městskou hromadnou dopravu, autobusovou i vlakovou dopravu. Jsme držitelem ocenění FÉROVÝ ZAMĚSTNAVATEL ZLÍNSKÉHO KRAJE. Momentálně hledáme do týmu nového kolegu na pozici Pomocný tiskař/Hlavní tiskař.

Co Vám můžeme nabídnout:

Hlavní tiskař

  • Nástupní plat 30 000,-
  • Po zkušební době 31 500,- + benefity + prémie
  • Po zaučení 36 000,- + benefity + prémie

Pomocný tiskař

  • Nástupní plat 28 000,-
  • Po zkušební době 29 500,- + benefity + prémie
  • Po zaučení 31 500,- + benefity + prémie
  • Stabilní zaměstnání v rodinné firmě se skvělým kolektivem
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Volné víkendy a svátky
  • Možnost využití našich vozů z Želechovic do firmy a zpět. (musíte mít řidičák)
  • Důkladné zaškolení
  • Rozmanitou práci se širokým portfoliem produktů
  • Nástup možný ihned
  • Pravidelná výplata, která chodí včas (nejpozději k 15. dni v měsíci)

Pokud již máte naplánovou dovolenou na léto 2024, nemusíte mít strach, že byste ji museli rušit, vše je na domluvě ;-)

+ Řadu benefitů:

  • Nástupní bonus 50 000,-Kč
  • Roční bonus - až 20 000,-Kč (na základě osobního ohodnocení a ročního obratu firmy)
  • 5x sickdays
  • Dovolená 20-30 dnů (dle odpracovaných let)
  • Stravenkový paušál k výplatě (cca + 2415Kč/21dnů)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (300-500,-Kč/měsíc)
  • Teambuilding - hrazený firmou (cca 2x ročně)
  • Zajištěné firemní stravování (výběr ze 7 jídel)
  • Neomezený přístup ke kávě, čaji, kuchyňce a vybavení
  • Mobilní tarif - neomezené volání a sms + internet
  • Zapůjčení firemních vozů pro soukromé účely (velká nákladní dodávka, 8-místná dodávka, malá dodávka)
  • Zaměstnaneckou slevu na náš sortiment (www.papirshop.cz)
  • Příspěvek na dopravu 1000,-Kč (nad 20km)
  • Možnost vzít si dovolenou nebo náhradní volno dle vašich potřeb
  • Možnost vzít si neplacené volno
  • Bezúročná zaměstnanecká půjčka až do výše 300 000 Kč

Náplň práce:

  • Příprava zakázky – příprava materiálu a nástrojů
  • Příprava stroje pro tisk
  • Tisk a kontrola
  • Drobné údržby a čištění stroje
  • Evidence do výrobní dokumentace a na průvodní listy
  • Odepisování použitých barev pro zakázky

Požadavky pro práci tiskaře u nás v Eposu:

  • Praxe není podmínkou, ale výhodou :-)
  • Výuční list
  • Spolehlivost, aktivní zájem a technická zručnost
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (jedná se o 7,5 hodinové směny)
  • Pracovitost a šikovnost, flexibilita a loajalita
  • Schopnost pracovat v kolektivu, ale i samostatně
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz výhodou
  • Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, manuální zručnost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Samostatný a odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce
  • Ochota pracovat na sobě a vzdělávat se

Další informace:
K osobnímu pohovoru budou osloveni pouze vybraní uchazeči. Zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: EPOS spol. s r.o.
Lokalita: Želechovice nad Dřevnicí
Pracovní pozice: Tiskař - až 36000,-+ nástupní bonus + volné víkendy a svátky
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28.000 – 36.000 Kč
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Želechovice nad Dřevnicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Tiskař - až 36000,-+ nástupní bonus + volné víkendy a svátky ve městě Želechovice nad Dřevnicí? Pošlete svůj životopis firmě EPOS spol. s r.o. ještě dnes.