THP pracovník / THP pracovnice

Vsetín

Hledáme pracovníka, který se bude podílet na obsluze a organizaci daného úseku.

Tyto úseky vyžadují:

  • Organizačně schopného, logicky smýšlejícího a cílevědomého člověka
  • Důslednost, technická zdatnost
  • Samostatné plnění svěřených úkolů
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:

  • Obsluha daného úseku dle firemních potřeb
  • Standartní obsluha e-mailové korespondence
  • Komunikace se zákazníky a napříč firmou
  • Práce v excelu a vnitropodnikových systémech

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní české rodinné firmě s 30letou tradicí
  • Odborné zaškolení v zázemí výrobní firmy
  • Permanentky na volnočasové aktivity
  • Zaměstnanecké slevy
  • Odměna za významná životní a pracovní jubilea
  • Firemní akce (společenské i sportovní)

Podrobnější popis dané pozice bude zodpovězen u osobního pohovoru dle Vámi získaných pracovních zkušeností.

Benefity

  • Firemní akce
  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na volný čas

Detaily o pracovním místě:
Firma: KASKO-BLINDS a.s.
Lokalita: Vsetín
Pracovní pozice: THP pracovník / THP pracovnice
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vsetín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici THP pracovník / THP pracovnice ve městě Vsetín? Pošlete svůj životopis firmě KASKO-BLINDS a.s. ještě dnes.