TECHNOLOG V PLASTAŘINĚ (okolo 60.000 Kč)

Zlínský kraj

Chcete spolupracovat na projektech na zavádění nových výrobků? Výborně, to jste náš člověk!

Prosperující výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Projektové řízení návrhu nových výrobků
  • Zpracování podkladů pro poptávkové řízení
  • Příprava výroby nových výrobků a procesů
  • Zavádění nových technologií
  • Odpovědnost za technickou dokumentaci
  • Podílení se na optimalizaci výroby

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici - NUTNÁ ZKUŠENOST SE VSTŘIKOLISY
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost prostředí plastařiny výhodou

CO NABÍZÍME?

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Zlínský kraj
Odvětví práce: Strojírenství/Automotive
Pracovní pozice: TECHNOLOG V PLASTAŘINĚ (okolo 60.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 65 000 Kč
Nabídka přidána: 2. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    59 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlínský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNOLOG V PLASTAŘINĚ (okolo 60.000 Kč) ve městě Zlínský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlínský kraj - Strojírenství/Automotive